14 maja

Glatz. Kraj Pana Boga - ZAPOWIEDŹ
     Hej! Dawno nie wrzucałam żadnych zapowiedzi ale sytuacja była taka, że część premier była odwoływana, część przekładana i tak jakoś dałam sobie spokój. Ale już wracam z nowinkami!

    Na początek mam dla Was zapowiedź książki, która nie hula po instagramie czy facebook'u, nie wyskakuje wręcz z lodówki. Jesteście ciekawi? Mowa o "Glatz. Kraj Pana Boga" Tomasza Duszyńskiego, która premierę będzie miała już 3 czerwca, więc za niecałe trzy tygodnie!

     Łapcie opis Wydawcy:

     "1921 rok. W pobliżu Zieleńca zostają odkryte zwłoki. To zaginiona w 1916 roku Sabine Hunfeld, córka znanego importera cygar. Sprawę przejmuje kłodzka policja w osobie Franza Koschelli, szefa nowo utworzonego Wydziału Kryminalnego.

      Koschella mozolnie odkrywa okoliczności zaginięcia dziewczyny. Przez pięć lat ktoś skutecznie zacierał ślady. Wkrótce dochodzenie przybiera nieoczekiwany obrót, a Franz zostaje okrzyknięty Mścicielem z Kłodzka. Czy zasłużył na ten przydomek?

     Do miasta przybywa kapitan Wilhelm Klein. Wojskowy śledczy ma niewiele czasu by pomóc... lub przeszkodzić wachmistrzowi Koschelli w jego szaleńczych planach.

     Kto stał za porwaniem Sabine? Jak głęboko sięga sieć wzajemnych powiązań w strukturach kłodzkiego hrabstwa? Ile jeszcze tajemnic kryje Kraj Pana Boga?

     Znakomity kryminał i porywająca opowieść o ambicji, lojalności i ciemnej stronie lat 20."


     To przyznać się teraz! Kto ma a planach, a kto nie miał i po przeczytaniu opisu zapragnął przeczytać tę książkę?

     Dajcie znać koniecznie!

1 komentarz:

  1. O lekturze książki zdecyduje po przeczytaniu Twojej recenzji. 😊

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje