18 września

PS Kocham Cię na zawsze (ZAPOWIEDŹ)

      Dostałam wczoraj informację, że przyjedzie do mnie całkiem niedługo nowa książka od Cecelii Ahern!

     Chyba wszyscy znają tę historię. Albo z filmu, albo z książki. Czytałam jako nastolatka i jako jedna z nielicznych wywołała u mnie łzy w oczach. Także cieszę się ogromnie, że otrzymam egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Akurat.

     Premiera będzie miała miejsce 17 października 2019.

     Poniżej opis od wydawcy:

     „PS Kocham Cię” to niekwestionowany numer 1 wśród książek (i filmów) poświęconych miłości powstałych w XXI wieku. Wreszcie powstała jej kontynuacja! Cecelia Ahern ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu, które nie jest bajką.
      Akcja „PS Kocham Cię na zawsze” rozpoczyna się siedem lat po śmierci Gerry’ego. Jego żona Holly Kennedy poukładała swoje życie na nowo. Ma stabilną pracę i zamierza zamieszkać ze swoim nowym partnerem, Gabrielem. Ciara, siostra Holly, namawia ją do udziału w podcaście, w którym miałaby opowiedzieć o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego i o listach, które jej zostawił. Ta jednak obawia się powrotu do traumatycznych wydarzeń, które zostawiła już za sobą…

      Fenomen „PS Kocham Cię” sprawił, że do dziś książki Ahern sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Wśród nich znalazła się m.in. bestsellerowa i głośna powieść „Love, Rosie”. Książka „PS Kocham Cię” doczekała się ekranizacji z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych. 


     Ja czekam niecierpliwie, a Wy?

10 komentarzy:

 1. Koniecznie muszę przeczytać tę książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam do nadrobienia pierwszą część, którą jedynie oglądałam na ekranie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślałam, że jest to kontynuacja innej serii o bardzo podobnym tytule. Tej książki raczej nie mam zamiaru czytać. Opis mnie niestety nie zachęcił.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście, że przeczytam te ksiązkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam jedynie film, który z tego, co pamiętam, spodobał mi się. A nawet pamiętam jakieś łzy. Po kontynuację raczej nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie kojarzę pierwszej części, dlatego po drugą nie sięgnę. Po pierwszą też raczej nie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Może ta książka zmusi mnie do sięgnięcia po pierwszy tom. Choć nie przepadam za piórem Ahern

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam tylko jedną książkę tej autorki i była w porządku to może i sięgnę po te dwie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze? To ja nie znam tej historii ;) Ani książkowej, ani filmowej. Nie wiem, jak to się stało ;) Chociaż wyciskaczy łez nie lubię, więc chyba na razie się nie będę z nią zaznajamiać ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Powieść czytałam dawno temu i uważam, że jest przyjemna, ale bez efektu "wow".

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje