22 stycznia

Kolumb-A.D. 2100 [ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]


    Witajcie Kochani w ten cudowny poranek!
      Jest mi niezwykle miło poinformować, że objęłam patronatem medialnym książkę pt. "Kolumb A.D. 2100" 😍      Swoją premierę będzie miała całkiem niedługo, bo już za niecały miesiąc, czyli 21 lutego 2020! Ukaże się nakładem Wydawnictwo WasPos 💗
     

     Łapcie opis:

      "Przyszłość, Los Angeles, około roku 2100.
Technologia w Ameryce oraz Europie wkradła się w każdy zakamarek życia i pozbawiła ludzi pracy. Większość utrzymuje się z wypłacanej przez rząd pensji, po drodze szukając jakiegokolwiek zajęcia, lecz tylko nieliczni dostępują przywileju pracy. Co dzieje się z człowiekiem, który nie musi pracować? Którego przygniata każda chwila?
Jonathan jest prezesem jednej z największych grup kapitałowych, która dzięki prawu własności do przełomowych technologii sukcesywnie wprowadza rządy monopolistyczne. Jon należy do wyższej kasty – posiadającej pieniądze i uczestniczącej w klasycznym wyścigu szczurów. Pewnego dnia odkrywa, iż ktoś wymazał z sieci dane na temat XX-wiecznego polskiego matematyka, któremu udało się przewidzieć między innymi ekonomiczne rozwarstwienie społeczeństw. Nazajutrz tajemnicza postać uchyla Jonowi rąbka tajemnicy, kto i jak steruje światem. A to zaledwie początek szeregu intryg i sensacyjnych akcji. Po drodze miłość pięknej i ambitnej Susan, partnerki Jona, uruchamia prywatną rewolucję, która szybko krzyżuje się ze światową – prowadzoną przez tajemniczą organizację KOLUMB.

      Ta błyskotliwa powieść – refleksyjna i jednocześnie bardzo wartka – to historia o nowym jutrze determinowanym przez niebywałą tajemnicę, o grupie trzymającej władzę i pociągającej za sznurki, o zadziwiającej technologii i niewoli skrojonej przez postęp. Ta powieść to także gorący, odważny romans i dziki, autentyczny seks…To pełna, niezwykle magnetyzująca przygoda, a obok takiej nie sposób przejść obojętnie!"


      I co, zaciekawiłam Was?
     Bo ja odkąd przeczytałam ten opis, zaczęłam niecierpliwie czekać na informację, kiedy będę mogła czytać!

19 komentarzy:

 1. Okładka tej książki jest ciekawa, ale to nie moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu! Zapowiada się ok, w takich książkach boję się najbardziej tego, że mnie rozczarują. Mam nadzieję, że jest ciekawie poprowadzona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie nie bardzo interesują takie książki. Ogólnie tematyka przyszłości, fantastyki mnie nie fascynuje. Ale czekam na Twoją recenzję

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie powiem - mnie już sam tytuł chwycił. Zapisuje sobie tą lekturę, będzie na mojej liście.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem szczerze, że nie jest to tematyka po którą często sięgam. Opis jednak zainteresował mnie na tyle, żeby się na nią skusić - chętnie poznam tę historię.
  Gratuluję patronatu! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem Ci, że dostałam propozycję współpracy przy tym tytule, jednak nie urzekł mnie na tyle abym chciała sięgnąć po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje z powodu patronatu ;) Zapowiada się ciekawa książka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie gratuluję patronatu. Jest to naprawdę fajna rzecz. Sama mam jeden i jestem z niego dumna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Z całego serduszka gratuluję Ci objęcia patronatu. Fajne, że trafilo na ciebie. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię to wydawnictwo, ale jakoś ta książka do nich nie pasuje. A co do patronatu, to oczywiście wielkie gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapowiada się całkiem fajna książka w klimacie cyberpunku

  OdpowiedzUsuń
 12. Brzmi ciekawie. Gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulację patronatu. Widzę, że to już twój któryś z rzędu patronat. Książka zapowiada się bardzo ciekawie i jestem pewna, że powinniśmy ją wszyscy przeczytać. Patrząc na to co dzieje się teraz ze światem, nie trudno będzie zapewne odnaleść w tej książce cechy wspólne z rzeczywistością.

  OdpowiedzUsuń
 14. Rzadko czytam SF, ale to akurat zapowiada się niczego sobie 😉

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję patronatu! Zapowiada się dość ciekawie. Z niecierpliwością będę czekać na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 16. Trochę mnie odrzucił ten fragment o romansie i seksie, ale może dam książce szansę.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje