05 stycznia

Pakt z diabłem [ZAPOWIEDŹ]


     Kolejną premierą zaplanowaną przez wydawnictwo Editio na luty tego roku jest "Pakt z diabłem".
O czym ona jest?


      Ostatnio wydawnictwo Editio nas rozpieszcza, a co lepsze, książki, które wydają są naprawdę dobre. Tylko spójrzcie na opis tej:

     "Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas, niezrównana pokerzystka, znana z cudownej urody i bezwzględności w grze. Jeśli India postanowi, że musi wygrać, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Nawet jeśli miałaby dać w zastaw samą siebie.

Niestety, zakład z Forge’em nie był dobrym pomysłem. Kobieta spodziewała się, że w ten sposób wygra dziesięć milionów dolarów, pieniądze, od których tak wiele zależało. Jednak tym razem przegrała. Straciła wszystko, co naprawdę kochała. I znalazła się w całkowitej władzy mężczyzny, który najwyraźniej postanowił z niej korzystać zgodnie ze swoimi zachciankami. Ku swojemu przerażeniu India niemal od razu odkryła, że ów brutalny, ale niezwykle męski facet budzi w niej instynkty potężniejsze niż zwykłe pożądanie.

Oto pierwszy tom wspaniałej historii dwóch osobowości, które łączy bezwzględność, siła, upór i magnetyczne przyciąganie. Wszechwładny tyran nie zniesie zuchwałej odwagi. Dumna i niezależna lwica nie ścierpi arogancji bogatego pyszałka. Jednak India i Jericho pożądają siebie nawzajem coraz mocniej i coraz bardziej beznadziejnie. To pragnienie wykracza poza wszystko, czego oboje dotychczas zaznali. Nic nie może powstrzymać bólu, szaleństwa i... czujnych złych ludzi.

Diabła możesz pokochać. Ale nigdy go nie oswoisz!"

     No jestem ciekawa czy to nie będzie coś nowego, świeżego, bo w końcu ma być on, silny i nieustępliwy, za to po drugiej stronie nie jest delikatna dziewczynka, a kobieta pełna niespodzianek, zwana Królową Midas. Ale o tym przekonamy się już w lutym.

Autor:
Tytuł: Pakt z diabłem
Data premiery: 12 luty 2020
Ilość stron: 240
Wydawnictwo: Editio


     Macie ją w planach? Przy takiej ilości premier w styczniu i lutym? 😀

6 komentarzy:

 1. Oczywiście, że mam w planach. Oj początek roku to istne perełki premierowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka na pewno zyska wielu swoich zwolenników. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba się na ten tytuł nie skuszę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc, opis fabuły nie wywołał u mnie pragnienia przeczytania tej książki. Ale z pewnością znajdzie ona swoich zwolenników :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ją w planach przez samą okładkę ;) Z chęcią się z nią zapoznam na feriach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiedź bardzo intrygująca, może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje