04 stycznia

Układ idealny [ZAPOWIEDŹ]


         To już druga książka Emilii Szelest (Wituszyńskiej), która ukaże się nakładem wydawnictwa kobiecego. Niżej Wam przybliżę więcej informacji.     Debiutancka powieść Autorki pt. "Niebezpieczna gra" miała premierę 15 maja tego roku. Był to porządny kryminał i już wtedy cieszyłam się z przedpremierowego wydania, a teraz już wiem, że przyjedzie do mnie również "Układ idealny" w formie egzemplarza recenzenckiego.

Kilka słów ode mnie o poprzedniej książce znajdziecie tu: KLIK!

     A teraz przejdźmy do zapowiedzi kolejnego, miejmy nadzieję, świetnego kryminału.

Opis wydawcy:
     "Szybkie motocykle, kuszące ryzyko i uczucie, które stawia wszystko na ostrzu noża

Weronika, zastępczyni szefa ABW, szykuje się do ślubu z Przemkiem. W gorączce weselnych przygotowań nie przestaje myśleć o pracy. Planuje ryzykowną akcję, w której może pomóc tylko jej były, Łukasz. Kiedyś połączyła ich miłość do życia na krawędzi. Nic się nie zmieniło – oboje nadal lubią ryzyko.

Loki specjalizuje się w pracy pod przykrywką. Ma zinfiltrować gang motocyklowy Braci Peruna, który prawdopodobnie zajmuje się handlem ludźmi. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki na jego drodze nie staje Ewa, córka szefa gangu.

Za samo zbliżenie się do niej grozi śmierć. Zresztą jest obiecana komuś innemu. Czasem jednak uczucie uderza nagle jak błyskawica Peruna. I nie ma już odwrotu."

     Myślę, że to będzie kolejna dobra książka. Czekam na nią niecierpliwie.
Więcej informacji:

Tytuł: Układ idealny
Autor: Emilia Szelest
Data wydania: 26 luty 2020
Wydawnictwo: Kobiece
Liczba stron: 288
Gatunek: kryminał

     U mnie wpisana na listę do przeczytania od razu jak przyjedzie. Ostatnio debiuty okazują się naprawdę świetne. Zobaczymy, czy kontynuacja utrzyma poziom. Myślę, że tak będzie!

Zapisaliście już na swoje listy do przeczytania?

6 komentarzy:

Copyright © 2019 Wystukane recenzje