12 marca

Afrykański klucz [ZAPOWIEDŹ]


     Jako okładkowa sroka nie mogłam przejść obok "Afrykańskiego klucza" obojętnie.     Już za tydzień, czyli 18 marca, będzie miała ta książka oficjalną premierę.

     Opis wydawcy:

     "Znana lekarka specjalizująca się w medycynie tropikalnej, zaangażowana w projekt badawczy nad jadem węży, umiera w swoim mieszkaniu. Wszystkich zaskakuje informacja, że powodem jej śmierci wcale nie był rak, na którego chorowała. Podejrzenia o zabójstwo padają na jej córkę. Sprawę rozpracowuje komisarz Michał Orski. W obliczu oskarżeń, Magdalena prosi o pomoc koleżankę – mecenas Anitę Herbst. Obie wpadają na zaskakujący trop. Okazuje się, że przed śmiercią doktor Elżbieta Budzanowska interesowała się okolicznościami tragicznego wypadku, w którym przed trzydziestu laty zginął jej mąż. Niebawem wypływają nowe, sensacyjne fakty…
Czy śmierć lekarki ma coś wspólnego z jej wyjazdami do Afryki? Afrykański klucz jest drugim tomem serii kryminalnej Pensjonat Biały Dwór. Pierwszy – Zapach prawdy – zdobył uznanie recenzentów i znalazł się na liście kandydatów do Nagrody Wielkiego Kalibru."


     To już drugi tom serii. Mam ją w planach, a jak to jest u Was? Czytaliście pierwszą część, a może jeszcze nie znacie tej serii?

10 komentarzy:

 1. Nie miałam styczności z pierwszą książką, więc będę musiała ją szybciutko nadrobić, przed premierą tej. Książka zapowiada się ciekawie. To już druga pozycja na którą będę czekać z niecierpliwością 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Brr, nie przekonuje mnie ta okładka. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Treść zachęcająca - być może sobie ją zamówię, ale chyba jednak poczekam na recenzje po premierze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Będę czekać na tą książkę z niecierpliwością. Wielkie dzięki za polecenie nowej pozycji do wyczekiwania, mimo iż moja płka z książkami już ledwo może pomieścić nowe tomiki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oje ta okładka bardzo mnie przestraszyła

  OdpowiedzUsuń
 6. To może być dobre. Dawno nie czytałam książki w takim klimacie. I okładka jest świetna. Same rewelacyjne pozycje są u Ciebie ostatnio na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakoś nie mialam okazji czytać pierwszej czesci, musze nadrobić. Bardzo fajnie zapowiada się druga częśc.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie sięgnę po pierwszy tom, bo opis brzmi naprawdę ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Okładka jest świetna, szacun dla tego, kto ją wymyślił! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam zupełnie tej serii, nawet o niej nie słyszałam ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje