11 marca

Bez pożegnania [ZAPOWIEDŹ]


     Kolejną zapowiedzią na magiczny dzień w tym miesiącu, czyli 25 marca, jest "Bez pożegnania". Tego dnia będzie tyle premier, że mam cichą nadzieję, że przyjedzie do mnie nieco wcześniej ta książka.    Udało mi się zdobyć egzemplarz recenzencki więc w tej chwili nie pozostaje mi nic, jak tylko czekać na kuriera z paczką. Myślę, że to będzie świetna książka.

     Łapcie opis wydawcy:

     "Kontynuacja bestsellerowego "Bez przebaczenia" podbije Wasze serca i wzruszy Was do łez.
Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko, by stracić świadomość, nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza, pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego, znajduje się na skraju wyczerpania. Silny zespół stresu pourazowego i wyrzuty sumienia związane z tragicznie zakończoną misją wojskową sprawiły, że doszedł do ściany. Wreszcie decyduje się poprosić o pomoc.

     Weronika Szuwarska poniosła największą z możliwych strat. By zapomnieć o przeszłości, poświęca się pracy terapeutki. Gdy w jej gabinecie pojawia się przystojny, tajemniczy żołnierz, na którego od pewnego czasu stale się natyka, serce pani psycholog wreszcie się budzi. To nie będzie standardowa terapia. A na pewno najtrudniejsza w jej karierze. I najważniejsza.
Tymczasem Piotr Sadowski i jego żona Paulina muszą stawić czoła rodzinnym problemom. A także przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć. Gdy dawny wróg wyjdzie na wolność, ich życie znajdzie się w niebezpieczeństwie, a losy obu par splotą się nierozerwalnie.
I choć miłość to potężna siła, tym razem jej zwycięstwo zawiśnie na włosku."

     Znacie twórczość tej Autorki? Mi do tej pory najbardziej podobała się "Randka z Hugo Bosym", na którą przyznam się szczerze, trafiłam przypadkiem.

      Dodatkowo ta okładka do mnie przemawia, jest śliczna. Zobaczymy co skrywa 😉
Kto ma w planach?

13 komentarzy:

 1. Twórczości tej autorki nie znam, ale od pewnego czasu myślę o tym, aby wybrać jakąś jej książkę i poznać. Myślę, że mogłabym zacząć od tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo czekam na premierę tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak znam twórczość tej autorki i bardzo lubię jej książki tą też chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mialam w planach, ale teraz po twoim poscie oczywiście będę ja czytać. Już nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mega dużo tych książek jest 25 marca. I dobrze będzie co czytać 😉 Osobiście gdzieś w szale książkowym umknęła mi ona, ale po twojej zapowiedzi poczekam sobie na nią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na ten tytuł czekam niecierpliwie. Jestem ogromnie ciekawa kontynuacji losów bohaterów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam żadnej książki tej autorki, ale wydaje się być ta dość ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety nie jest to mój gatunek Mimo, że sama nie zagłębiam się w takie historie, z chęcią polecę tę książkę komuś innemu. Zawsze jest ktoś, kto akurat ją pokocha.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zastanawiam się czy czytałam książki tej autorki. Mhm...chyba nie. Ale okładka przyciąga wzrok.

  OdpowiedzUsuń
 10. Znam twórczość tej autorki i lubię jej styl pisania. Czytałam wcześniejszą część i nawet mi się podobała. Ale raczej nie sięgnę po 2 tom.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta okładka jest cudowna <3 Nie czytałam jeszcze nic tej autorki ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie czytałam pierwszej części, więc drugą raczej też odpuszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Okładka jest przepiękna, ale sama książka mnie nie przyciąga. :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje