11 marca

Miłość i inne obsesje [ZAPOWIEDŹ]


     Witajcie! Dzisiaj odebrałam paczuchę od Wydawnictwa Znak, w której znalazła się książka widoczna na zdjęciu, czyli "Miłość i inne obsesje".     Zapowiada się bardzo ciekawa lektura. Zobaczcie sami opis Wydawcy, bo zachęca bardzo do sięgnięcia po nią:

     "Powieść autorki "Wielkich kłamstewek".
    
     Zakochanie jest stanem bliskim szaleństwa. Zwłaszcza gdy miłość zostaje odrzucona.
Ellen nie wie, co powiedzieć, gdy podczas jednej z pierwszych randek jej nowy chłopak Patrick wyznaje z zakłopotaniem: "Ktoś mnie nęka". Poprzednia dziewczyna prześladuje go i wciąż jest obecna w jego życiu, choć od rozstania minęło kilka lat. Wie, kiedy Patrick wychodzi do pracy i jaką ma na sobie koszulę. Zna terminy jego wizyt u dentysty. Wie, co przygotował synowi do szkoły na drugie śniadanie. Wie też, dokąd zabrał Ellen na randkę i gdzie planują spędzić noc.
Jednak prześladowczyni, zamiast przerażać Ellen, dziwnie ją intryguje. Ellen jak zafascynowana zbiera o niej informacje, próbuje zrozumieć jej motywy. Jako hipnotyzerka potrafi w końcu przenikać ludzkie umysły, a ta historia nie daje jej spokoju. Nie zna przecież przeszłości Patricka, czy może zatem być go pewna?

     Do czego zdolny jest człowiek, któremu zabrano jego życie?
Liane Moriarty, autorka takich bestsellerów jak "Wielkie kłamstewka" czy "Dziewięcioro nieznajomych", to mistrzyni budowania suspensu. W jej powieściach nic nie jest oczywiste i nikt nie jest bez winy. Ale też każdy zasługuje na odkupienie.
"Liane Moriarty jest mistrzynią suspensu".
"The Washington Post"
"Błyskotliwa historia miłosna, którą czyta się jak thriller".
"O, The Oprah Magazine""


     U mnie właśnie wskakuje na stosik hańby i niedługo się za nią zabiorę.
A Wy, znacie książki tej Autorki? Co o nich sądzicie?

I oczywiście muszę zapytać: kto ma ją w planach? 💗

Wydawnictwu Znak już teraz dziękuję za ogromne zaufanie i egzemplarz!
1 komentarz:

  1. Z ogromną ciekawością czekam na swój egzemplarz tej książki. 😊

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje