14 grudnia

Pies zawodowiec

 

     Book Morning! Dzisiaj mam dla Was przygotowane kilka słów o książce "Pies zawodowiec", zapraszam!     


     Sięgacie czasami po książki o zwierzętach, albo te, w których główną rolę właśnie odgrywa postać zwierzaka? Ja z ogromną przyjemnością. Moim pierwszym spotkaniem z tego typu literaturą była książka "Dziewięć wcieleń kota Deweya", a później już poleciało. Kot Bob, wiele książek typowo popularnonaukowych na tematy behawioralne. Cóż powiedzieć, uwielbiam zwierzaki i kiedy Wydawnictwo WAB zaprezentowało "Psa zawodowca" wiedziałam, że będzie stała u mnie na półce!

     O czym właściwie jest ta książka? O psach! Oczywiście! Tylko nie byle jakich. Słyszeliście o psach, które wyczuwają nowotwory poprzez powąchanie osoby? Pewnie tak. W tej książce poznacie Molly Polly, która z kolei wyczuwa zmiany poziomu cukru we krwi u diabetyków. Magia, a może nauka?

     W treści zostały umieszczone historie psów niesamowitych. Każde z nich ma jakaś supermoc! Każde otrzymało swój własny rozdział i każdą historię czyta się z wielką chęcią i przyjemnością. Są psy, które pomagają nam, ludziom podczas choroby. To psi przewodnicy, ale są też takie, które mają równie odpowiedzialne prace, na przykład przy lokalizowaniu delfinów, czy przy przeganianiu mew, dzikich zwierząt na lotniskach. Każdy z tych psów zasługuje dosłownie na medal!

    Dla kogo zatem jest ta książka? Dla każdego psiarza, ale także miłośnika zwierząt i ich niezwykłych umiejętności. Dla osób, które interesują się zachowaniami swoich pupili. Któż wie, może to któryś z Waszych czworonogów okaże się psim terapeutą?

    Dla mnie ta książka to zbiór cudownych opowieści i polecam ją serdecznie! Jest po prostu cudowna!

    Wydawnictwu WAB bardzo dziękuję za egzemplarz tej świetnej książki!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2019 Wystukane recenzje