19 lutego

Prawda i kłamstwa [ZAPOWIEDŹ]


     Book morning! Tak, jak Wam obiecałam wczoraj, mam dla Was opis zapowiedzi od Wydawnictwa Zysk i S-ka 😉


     "Prawda i kłamstwa" swoją premierę będzie miała 29 lutego, czyli już za dziewięć dni. Także, jeśli zamówicie ją w empiku jak najszybciej, to być może wyślą wcześniej i z początkiem tygodnia będzie u Was. Potrafią zrobić niespodziankę 😁

     Łapcie opis wydawcy:

     "Poznajcie Amy Winter: komisarz policji i... córkę seryjnych morderców.

      Amy pragnie pójść w ślady swego przybranego ojca, szanowanego policjanta. Jednak pewnego dnia otrzymuje list od siedzącej w celi więziennej Lillian Grimes, seryjnej morderczyni. List ten całkowicie zmieni życie Amy.

      Lillian Grimes jest czystym złem. Psychopatyczną kryminalistką. I – niestety – biologiczną matką Amy. Teraz kobieta gotowa jest podać miejsca pochówku trzech spośród swoich ofiar – ale tylko wówczas, gdy Amy zagra w jej grę.

      Podczas gdy koledzy detektywi gorączkowo szukają młodziutkiej dziewczyny porwanej przez nieznanego sprawcę, Amy musi stawić czoła własnej mrocznej przeszłości. Nawiedzana niewyraźnymi wspomnieniami siostry, która poświęciła życie, by ją ocalić, staje do wyścigu z czasem, chcąc odkryć zaginione zwłoki. Oraz ocalić porwaną dziewczynkę, rówieśnicę zmarłej siostry…

      „Dzięki policyjnemu doświadczeniu Caroline Mitchell jest pisarką, która wie, jak zawiązać intrygę, stworzyć postaci i – co najważniejsze – przekazać emocje w każdym z thrillerów, które pisze” – „My Weekly”.

      „Wstrząsająca, mrożąca krew w żyłach i naprawdę straszna. Szczerze polecam tę niezwykłą powieść Caroline Mitchell” – Patricia Gibney, autorka cyklu powieści o inspektor Lottie Parker.

      „Ta książka ma w sobie wszystko – dokładne opisy policyjnych procedur wraz z odpowiednim napięciem, tempem i fascynującą fabułą, lecz została także wzbogacona o element psychologiczny. Urzekła mnie od pierwszego zdania” – Angela Marsons, autorka powieści o detektyw Kim Stone."


     Będę szczera, mi wystarczyło pierwsze zdanie, żeby w myślach pojawiło się zdanie "To jest to, co tygryski lubią najbardziej!!!". A dalszy opis tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że pochłonie mnie ta książka bez reszty. Przyjechała do mnie wczoraj. Kończę tylko "Dziecko z Auschwitz" i kolejna papierowa perełka, którą złapię, to będzie właśnie "Prawda i kłamstwa". Na czytniku natomiast wczoraj skończyłam"Tron prawdy" i dziś z rana zaczęłam "Grób" Czornyja.

     A Wy co teraz czytacie? A może macie kryzys i nic lub pochłaniacie jakiś serial odcinek za odcinkiem? Dajcie znać, lubię się zainspirować 😏

1 komentarz:

Copyright © 2019 Wystukane recenzje