02 marca

Nieodpowiednia chwila [PREMIEROWO]

 

     Book Morning! Dzisiaj jest dzień premiery cudownej książki, przecudownej Autorki! No to co? Zapraszam dalej ;)     


     Od początku posłodziłam, ale wierzycie mi tak na słowo, że to wszystko tak super cudownie, świetnie i w ogóle bez ani jednego minusika? Zaraz Wam opowiem i rozwieję, mam nadzieję, wątpliwości.

    Standardowo, na początek powiem Wam króciutko, o czym jest "Nieodpowiednia chwila". Przede wszystkim to drugi tom, a pierwszym była "Nieodpowiednia dziewczyna" i szczerze mówiąc, choć pewnie nic by się nie stało gdybyście czytali w odwrotnej kolejności, to jeśli tak zrobicie, zwyczajnie odbierzecie sobie masę przyjemności.

     Na okładce znajdziecie pytanie "czy można kochać więcej niż jedną osobę?" i myślę, że dla każdego to już jest jakiś znak, w którym kierunku brnie fabuła. Jest to kontynuacja losów bohaterów, których poznaliśmy w pierwszej części. Tym razem Daniel i Eve są przekonani, że zaczęła się dla nich sielanka. No cóż, pojawi się "ta druga" i zaczną się kłopoty. Do tego rozłąka, wyjazd Eve i "ten drugi". No musicie przeczytać co tam się między nimi wydarzy! Nie zdradzę nic a nic więcej.

     Przejdę do bohaterów. Eve polubiłam już przy pierwszym tomie. Świetna dziewczyna, której nie jest łatwo w życiu, ale myślę, że każdy czytelnik zapała do niej ogromną sympatią. To samo z Danielem. To taka postać, która dosłownie chwyta za każde serducho.

     Jeśli chodzi o atmosferę w powieści, to wiecie, to nie jest komedia romantyczna, ale jest absolutnie cudowna, wzbudzająca ogromne emocje, a przy tym targająca czytelnikiem tak, że łzy płyną strumieniami. To chyba najlepsza rekomendacja, prawda?

    Muszę powiedzieć, że książkę czytałam już jakiś czas temu i objęłam ją patronatem medialnym, ponieważ jest świetna. Autorka z każdą kolejną powieścią się bardzo rozwija i ładuje w treść coraz więcej uczuć. Myślę, że jeśli nie znacie jeszcze jej twórczości to jest to właśnie ten moment, aby się z nią zapoznać. Pokochacie, gwarantuję!

     Autorce bardzo dziękuję za ogrom zaufania i polecam wpaść na jej profile:

https://www.instagram.com/rednimsa_j.harrow_autor/

https://www.facebook.com/J.Harrow.profilautorski

      Wypatrujcie także rozdania z "Nieodpowiednią chwilą"!


4 komentarze:

 1. Myślę, że spodobałaby mi się ta książka 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w planach przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie. Do książek przekonują mnie bohaterowie. Czasami są oni zbyt przekombinowani, a ja w książkach jak w życiu - najbardziej lubię tych po prostu miłych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kinga Ucherek10 marca 2021 14:24

  Pierwszego tomu niestety jeszcze nie czytałam, ale po takiej recenzji kolejnego ... biję się w pierś i obiecuję poprawę. Z czytaniem pod schodami romans mam od niedawna i chyba jeszcze nie przywykłam do tego tempa. Koszyczek w e-księgarni wciąż szybciej się zapełnia niż z niego ubywa :). Z przyjemnością poznam losy bohaterów, a tomy przeczytam w odpowiedniej kolejności :) Kinga U.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje