05 maja

Jak oswoić swoją mroczną stronę

 


     Hej, hej! Dzisiaj przychodzę z książką od Wydawnictwa Feeria, zapraszam dalej!     


     "Jak oswoić swoją mroczną stronę" jest książką, o której jest dość cicho w social mediach, a to dlatego, że to poradnik. O tych zawsze się mniej mówi mimo, że od kilku lat się to, na szczęście, zmienia na lepsze. Dlaczego na szczęście? A no, bo często są to książki bardzo ważne dla osób, które potrzebują pewnego rodzaju wsparcia, popchnięcia w odpowiednią stronę. I ta właśnie była dla mnie jedną, wielką niewiadomą, a czy była warta uwagi?

     Niewiele stron, bo ledwie dwieście, a tekstu bardzo dużo i to wartościowego. Ale to nie typowa książka, w której mówią jak poprawić swoją kondycję psychiczną, jak zaakceptować siebie, bo tutaj zahaczamy o cięższy klimat, a mianowicie o toksyczność. Bo w każdy, z nas taka cząstka jest.

     Kompleksy, złe samopoczucie spowodowane myśleniem o sobie w negatywny sposób, a na to wszystko wpływamy nie tylko my sami, ale także otoczenie i ludzie, którzy potrafią nam włożyć do głowy obrzydliwe myśli. Kumulowanie w sobie takich rzeczy powoduje, że prędzej czy później, wybuchają niczym bomba atomowa siejąc w naszej świadomości zniszczenie.

     Jak niskie poczucie wartości ma społeczeństwo? Ile osób skrywa w głębi siebie ogrom cierpienia i nie dąży do spełniania marzeń i pragnień? W tej książce znajdziecie podpowiedź jak z tym walczyć, jak zacząć po prostu lepiej żyć.

     Ze swojej strony bardzo polecam, bo choć bardzo rzadko sięgam po tego typu książki, to każda jedna jest dla mnie odkryciem, przyjemną odskocznią od innych gatunków.

     Recenzja powstała we współpracy z Wydawnictwem Feeria.


3 komentarze:

 1. Chętnie przeczytam ten poradnik. Kocham poradniki. <3
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z ciekawością sięgnę po tę publikację.

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie po nią sięgnę...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2019 Wystukane recenzje